Kuieren en Keuvelen

Kuieren en Keuvelen

Wandelen doet deugd. je kan het overal het is voor alle leeftijden en het kost bijna niets. Je kan het op je eentje, in gezelschap, dagelijks of wekelijks, op vrij gekozen of ook op vaste momentenn. Elke dag een halfuurtje stappen houdt je gezondheiod op peil en bevordert je sociale contacten. met een vriendelijke goeiedag of met een wat langer praatje op één van de banken langs de trajecten. Voor elk wat wils!!

Met de Paterswandeling, de Steenbakkerswandeling en de Lindebergwandeling biedt ‘Kuieren en keuvelen‘ je drie wandelingen op ’t Lo. Je kan de trajecten afzonderlijk lopen, ze inkorten of tot langere wandelingen met elkaar verbinden. Trek je wandelschoenen aan en laat je verleiden tot de rust, het groen en ook (een beetje …) tot het verleden van ’t Lo. Veel kuier- en keuvelplezier!

Ontdek de natuur en de historie

In de groene long tussen Hamont en Achel doorkruisen verschillende bewegwijzerde wandelroutes het uitgestrekte groengebied. U komt zo voorbij de verschillende monumenten uit het historische verleden. Grafheuvels uit de brons-en ijzertijd, de mysterieuze Tomp, de waag, de oude hoeve Beverbeek, De Draad, de Napoleonsmolen, de Teutenhuizen en uiteraard de trappistenabdij de Achelse Kluis.

Wandelkaarten

De wandelkaarten kan je aankopen bij het V.V.V. Hamont- Achel of bij het UiTpunt in Hamont.

Wandelwegen

  • Honden zijn toegelaten mits aan de leiband.
  • Draag steeds aangepast schoeisel.
  • Respecteer onze natuur, laat géén afval achter!
  • Blijf ook steeds op de voorziene wandelpaden.